Členové klubu

Náš klub má necelých šedesát členů. Mezi našimi taekwondisty je osm dospělých a šest juniorů. Ostatní patří do žákovských věkových kategorií.

Pásky - technické stupně

Čtyři současní členové klubu dosáhli některého z mistrovských stupňů (DAN) a nosí černý pásek.
Držitelů vyšších "učednických" technických stupňů (3. - 1. KUP) je dvanáct.

Klub na soutěžích (2017/2018)

V roce 2017 se dvacet pět našich závodníků účastnilo celostátních soutěží. Získali jsme celkem čtrnáct zlatých, dvacet tři stříbrných a čtrnáct bronzových medailí. Tři členky našeho klubu se staly vítězkami Národní ligy poomsae (pro nižší technické stupně - pásky), jedna vítězkou Extraligy poomsae, nejvyšší soutěže v technických sestavách (pro vyšší stupně). Podnikli jsme také dva klubové výjezdy na zahraniční turnaje, odkud jsme přivezli dvě stříbrné a jednu bronzovou medaili.
Na mistrovství republiky 2018 jsme získali třetí místo v soutěži týmů a jeden titul mistryně republiky.

Reprezentace

Během naší historie se celkem čtyři hradečtí taekwondisté zařadili do národní reprezentace. V současné době máme jednu reprezentantku. V loňském roce získala v rámci českého týmu dvě stříbrné medaile ze soutěží trojic.